Lizbon 5 Yıldızlı Gelir Paylaşımlı Otel

Lizbon’un en güzel yerinde, bilinen bir marka tarafından işletilecek Otelimiz açılmak için gün sayıyor. Golden Visa’ya uygun bu otelden alacağınız odanız sizin tapulu mülkünüz olacak ve istediğiniz zaman satma hakınız olacaktır. 5 yıl %5 veya 10 yıl %3 minimum gelir garantisi ise satılmaktadır. Her yıl 4 hafta mülkünüzde ücretsiz olarak konaklama imkanı sunan bu otel odası ile, her yıl Portekiz’e yapmak zorunda olduğunuz seyahatlerde nerede kalacağınız problemi de çözülmüş olmaktadır. Üstelik havaalanından otele olan transferiniz de ücretsiz olarak karşılanacaktır.

Otel oda ile ilgili tüm güncellemeleri ücretsiz olarak yapmakta ve sene sonunda hesaplanacak toplam gelir, size taahhüt edilenin üstünde ise (ki beklenti bu şekilde) farkı da size ödecektir. Umulmamakla birlikte gelirin düşük olması durumunda da size taahhüt edilen tutarı alacaksınız.

Bu 5 yıldızlı otelde 108 daire ve 34 oda bulunmaktadır. Otel Tagus nehrinin kenarındadır.

Aşağıdaki resimler örnek dairenin gerçek resimleridir. Çok çok az kalan odalardan birini seçmek için hemen bugün bizi arayın. Hem Otel hakkında daha detaylı bilgi verelim, size oteli canlı kamera ile yerinde gösterelim, hem de Golden Visa ilgili öğrenmek istediğiniz tüm sorularınızı cevaplayalım.

İletişim

Türkiye : +90.533.490 94 93

+90 532 345 3832

Türkiye Adresi

Şair Çelebi Sk.  No 1 / 3

Kağıthane

İstanbul Türkiye

Portekiz Adresi

Nomera Capital

Avenida da Liberdade 110 1.º

1269-046 Lisbon, Portugal

AMI Licence: 13896